Říjen 2009

Me muero de amor

26. října 2009 v 15:18 | Adushka96 |  Videa2

Como te Olvido

26. října 2009 v 15:16 | Adushka96


Amor Fatal

26. října 2009 v 15:14 | Adushka96 |  Videa2

Natalia Oreiro: „Jsem věrná pouze sama sobě“

23. října 2009 v 13:40 | Adushka96 |  Rozhovory
Ve svém osobním životě je sice uvolněná, ale jakmile "zacílí" na práci, je nezadržitelná.
Říká, že se moc nešetří, že je vegetariánka a že nesnáší chození do tělocvičny pokaždé, když to není pro určitý projekt. Ale její tělo si pamatuje, když jako dítě ještě chodila cvičit gymnastiku a na plavání, a také jí pomohly geny, které rozdělily jejích 88-58-98 na 170 cm výšky.
Na neskutečných jehlových podpatcích, navržených Betty Boop, je Natalia Oreiro bohyní, která je před kamerou velmi pohotová. Ta samá diva z "50.let", která se obléká pod svojí vlastní značkou, si obuje střevíčky, košili a roztrhané džíny a vyjde ze studia Claudia Divella (svého profesionálního fotografa) s vlnami na hlavě, a půjde přímo domů, aby se připravila na předávání cen Cóndor, které se koná dnes večer.
Ve svých 32 letech Natalia říká, že se v projektech stále hledá, i když se již naučila, co opravdu Nechce. Nechce strávit 24 hodin denně 30 dní v měsíci v televizním studiu. A za další: kam ji život povede - motto, kterým se řídila již jako mladá dívka a s kterým se jí nevedlo špatně. Od 8 let studovala divadlo; od 12 do 16 let hrála v reklamách ve své rodné Uruguaji; ve 14 byla vybrána na roli Paquity v Xuxe, o kterou soupeřilo dalších 10 000 dívek jako byla ona; v 17 letech se vydala do Argentiny, aby hrála v telenovelách a ve filmech. Aniž by přišla o svou hereckou část osobnosti, v roce 1998 vydala celosvětově své první CD s názvem Natalia Oreiro, a pak v říjnu roku 2007 se svou sestrou Adrianou založila vlastní značku oblečení.
"Já nejsem návrhářka. Já jsem drzá: něco se mi líbí a chci to zrealizovat, a pak mám to štěstí, že se vždy najde několik šílenců, kterým se můj nápad líbí. Ale ta, co studovala návrhářství a něco o něm ví, je Adriana, moje sestra".

Co navrhuje Las Oreiro?
Náš styl je kuželovitý obrys (rourovité sukně), který je velmi výrazný a se sazbou, což se tady nepoužívalo. Začaly jsme s tímto stylem dívky Divito (malířka/grafička 50.let), ale už jsem měla dost toho, jak to ostatní značky kopírovaly. Pro tuto sezónu jsme se se sestrou inspirovaly vzpomínkou na dětství, kdy jsme žily v Andalusii (mně bylo 6 a sestře 10 let) a jezdily jsme do Alhambry. Máme asi tisíc fotek s flamencovou tématikou. Naše kolekce mají hodně z Carmen Sevilla, Loly Flores, Sary Montiel…Volány s květinovým potiskem (růže a karafiáty), hodně krajek, hodně mantónu (velký šátek, který se používá i na flamenco, pozn.překl.) z Manily.

A jaký "look" se líbí tobě?

Mám takový retro styl, ráda kombinuji od každého trochu. Myslím, že každý by se měl oblékat tak, aby mu to bylo pohodlné. S mojí postavou hodně připomínající 50.léta - výrazný pas a velký zadek - mě oblékání stálo hodně peněz, než vznikla naše vlastní kolekce. Nikdy jsem nemohla najít oblečení, které by se mi líbilo. A když už se mi líbilo, tak mi nebylo. Naštěstí se věci mění, protože dříve bylo všechno dělané napůl tak, aby to sedělo postavám obou pohlaví, velmi nepřirozeně…a já mám ráda čokoládu, sladké, těstoviny…

Co tě přivádí na mizinu?
Čokoláda, bez pochyby. A boty. Mám jich kvanta, ani jsem je nikdy nepočítala, ale pořád nakupuju další. Taky mám samozřejmě hodně oblečení a příčesků a kabelek, které si koupím, když jsem někde na cestách v zahraničí, a vždycky se ujišťuju, že to je pro nějakou osobu. Mám spoustu oblečení a mrzí mě, že to všechno nestíhám nosit, tak ho vždycky někomu daruji. Pokud jsem ho loni v zimě nenosila, čau, prostě ho někomu dám - není dobré mít doma věci, které nepoužíváte, energie se musí předávat dál.

Ale ty ses měnila…
Vždycky jsem si hodně pohrávala se svým vzhledem, jak kvůli postavám, které jsem hrála, tak i po pěvecké stránce. Ve svých videoklipech jsem měnila střih vlasů, barvu, oblečení. Hodně jsem se inspirovala některými komiksy. V soukromém životě jsem velice uvolněná. Vyjdu ven na ulici a lidé se neotočí, aby si mě prohlíželi, vždy se snažím projít bez povšimnutí. Kamarádky mi říkají, že jsem jak hippie, protože nosím tenké sukně a košile, vlasy volně a nenamalovaná. Ale tohle je taková moje méně známá tvář, to když jsem doma a nepracuji.

Také pod profilem soukromého života…
Pokud dovolíš, aby se tvůj soukromý život probíral na veřejnosti, skončíš tak, že budeš dělat, co chtějí ostatní. Ve skutečnosti, a hlavně tedy v mém soukromém životě, jsem byla věrná pouze sama sobě. Nikdy mě moc nezajímaly předsudky lidí ve vztahu ke mně. Ale mimoto jsem se dostala do takové fáze, že už mám fobii z toho, když jdu na nějaké místo, o kterém vím, že by tam mohl být tisk. Nechci, aby mi ublížili.

Herečka, zpěvačka, podnikatelka…ona je zaregistrovanou značkou, která jezdí po světě a zařizuje si sama své kontrakty (nemá svého zástupce), a není nic, co by se jí nedařilo. A všechno to začalo tím, že si hrála s převleky v domě u své babičky Beby - jediná, která je ještě naživu: "Chodila jsem do babiččina domu, zalezla jsem si do pokojíčku, sebrala jsem jí oblečení a hrála jsem si celé odpoledne. Různě jsem se maskovala a převlíkala. A nakonec je to přesně to, co dělám nyní".

Tipy pro krásu:
Jak o sebe dbá?
Tělo - do tělocvičny chodím jen když je to kvůli nějakému pracovnímu projektu. Jsem lakto-vegetariánka, nejím sůl ani tuky. Jediný můj hřích je sladké a těstoviny. Nedělám si žádné masáže.
Vlasy - starám se o ně pomocí velmi kvalitních produktů, protože byly doby, kdy jsem si je barvila všemi možnými barvami. Mám dobrého kadeřníka, Sergia Lamensu, a v posledních letech si užívám dlouhé vlasy, protože po 38. roce vlasy stárnou.
Kůže - nikdy jsem se neopalovala, líčím se málo a používám produkty La Mer na bázi mořských řas.


Fotky k nové kolekci Las Oreiro

23. října 2009 v 13:36 | Adushka96 |  Foto

Cambio Dolor

22. října 2009 v 13:24 | Adushka96 |  Videa2

Rio De La Plata

22. října 2009 v 13:23 | Adushka96 |  Videa2


Valor

22. října 2009 v 13:21 | Adushka96 |  Videa2

Tu Veneno

22. října 2009 v 13:19 | Adushka96 |  Videa2

Mixx

22. října 2009 v 13:15 | Adushka96 |  Videa

Rány z lásky

22. října 2009 v 13:07 | Adushka96 |  Videa

Monita a Martin

13. října 2009 v 16:58 | Adushka96 |  Videa

Miix ♥

13. října 2009 v 16:55 | Adushka96 |  Videa

Mix

13. října 2009 v 16:49 | Adushka96 |  Videa

Úvodní znělka

13. října 2009 v 16:21 | Adushka96 |  Videa

Carla Peterson-Constanza

13. října 2009 v 16:09 | Adushka96 |  Postavy
Povolání: Herečka
Věk: 35
Datum narození: 6. 04. 1974
Místo narození: Cordoba, Argentina
Znamení: Beran

Její kariéra začala roku 1992 v telenovele "Dance Party". Roku 1993 dostala menší roli v telenovele Princesa a Quereme. Poté si ještě zahrála v telenovelách Aprender a volar, Montaña Rusa (zahrála si Mariu), La nena, Naranja y media, Te quiero, te quiero, Verano del 98, EnAmorArte, Son amores, La ninera, Pensionados, Amarte así.

Velká role přišla v roce 2006 v seriálu Sos mi vida - Jsi můj život. I když si tu zahrála pořádnou mrchu, lidé si jí oblíbili. Carla podala úžasný herecký výkon - například, když měla hrát slepou. Možná právě proto byla roku 2007 obsazena do hlavní role argentinsko-venezuelské telenovely - komedie Lalola. Ta pro ní znamenala velký úspěch. Na předávání cen Martín Fierro 2008 vyhrála Lalola 8 cen, včetně nejlepší herečky (Carla), nebo nejlepší telenovely.

Mimo herectví se začala Carla věnovat také dabingu - Ratatouille a poté Plumiferos.


Elias Vinoles-José

13. října 2009 v 16:04 | Adushka96 |  Postavy
Povolání: herec
Věk: 20
Datum narození: 21. 10. 1988
Místo narození: Argentina
Znamení: Váhy

Facundo Arana-Martín Quesada

13. října 2009 v 15:58 | Adushka96
Povolání: Herec
Věk: 37
Datum narození: 31. 03. 1972
Místo narození: Buenos Aires, Argentina
Znamení: Beran
Výška: 189 cm
Facundo Arana pochází z Buenos Aires, o herectví se zajímal už od patnácti let, kdy začal navštěvovat divadelní kurzy. Jeho herecký rozjezd zastavila rakovina, kterou se podařilo po více než roce zastavit. Na jeho další cestu k herectví měla velký vliv další Facundova láska - saxofon. Deset měsíců hrál ve stanici metra, kde si ho jednou všiml autor populárního televizního argentinského pořadu Canto Rodado a svěřil mu v ní první roli.

Potom následovaly další - v telenovele Perla Negra (u nás uváděné pod názvem Perla) si zahrál jednu z vedlejších rolí a poté se objevil v celé řadě telenovel (např. Chiquitas, Buenos Vecinos, Yago pasion Morena), včetně jedné pro děti, V roli, kterou přijal v další telenovele s názvem 099 Central, není ani melancholickým mladíkem nebo svérázným domorodcem, ale členem speciální policejní jednotky. Facundo vedle herectví nezapomněl ani na svoji druhou lásku - hudbu. Nazpíval i několik písní včetně soundtracku k telenovele Yago, pasion Morena, která mu zajistila uspěch, ale největší úspěch měl díky telenovele Muňeca Brava, která byla vysílána po celém světe včetně ČR. Obrovský uspěch mu také připravila telenovela Sos mi vida, před nedávnem vysílána také u nás na TV Prima pod názvem Jsi můj život. Další telenovela, která začíná na argentinských televizích se jmenuje Vidas Robadas, tak uvidíme, jestli bude mít stejný uspěch jako předešlé telenovely.

S přáteli má bluesrockovou skupinu a rádi vystupují po nočních klubech. Facundo je stále svobodný, ale má prvního potomka s přítelkyní Mariou Susini. Jejich dcera se narodila 23.5.2008 a to v 00:32minut. Před Mariou chodil Facundo dlouhodobě s herečkou Isabel Macedo a byl s ní dlouhý čas zasnoubený. Jeho koníčkem je surfování a off-road (terénní jízda v autě). Má udělané zkoušky i na létání letadlem, což jsme si mohli povšimnout v telenovel Sos mi vida, kde jako Martín Quesada několikrát letěl se svojí životní láskou chudou boxerkou Monitou (Natalia Oreiro-Facu si s níá zahrál také v Divokém andělovi-Muňeca Brava)

Telenovely:
Padre coraje (2004), 099 central (2002), Yago, pasion Morena(2001)-Yago, syn džungle (Yago), Buenos vecinos (1999), Muňeca Brava(1998)-Divoký anděl (Ivo Di Carlo), Zingara (1996), Chiquititas (1995 - 2001), Montaña rusa, otra vuelta (1995), Perla negra (1994), Sos mi vida(2005-2006)-Jsi můj život (Martín Quesada)

Postavy

12. října 2009 v 16:25 | Adushka96 |  Postavy

Esperanza Muňoz/Monita

Monita je krásná, chytrá a ztřeštěná boxerka, která nikomu nedovolí, aby jí nějak ublížil. Je už osm let zasnoubená s manažerem Quiquem, na kterém ji sice záleží, ale nemiluje ho. Její život se převrátí naruby, když poznává Martína ...

Martín Quesada

Martín si v životě vytrpěl své. Zemřela mu manželka, přišel o všechno, co v životě miloval. Kdysi býval špičkový závodník F1. Nyní je zasnoubený s krásnou ale snobskou Constanzou. Dlouho si myslí, že ji miluje, ale o svatbě s ní neuvažuje...

Constanza Insúa

Coni je mladá a krásná žena s obrovským sex appealem, kterého dokáže jak se patří využívat. Na střední škole bývala kleptomankou a tato minulost ji pronásleduje až do teď, kdy je zamilovaná a zasnoubená s Martínem. Uvědomuje si, že by ho mohla klidně kdykoliv ztratit, proto se této partie drží zuby nehty. Dokáže být úskočná, intrikánská, zlá i krutá. Trpí častými projevy hysterie, kvůli nimž je vážně ohrožen její vztah s Martínem. Když pozná novou lásku v podobě potrhlého Quiqueho, změní se od základů.

Turca

Nejlepší Monitina kamarádka se živí jako příležitostná herečka. Moně se snaží všemožně pomáhat a kryje jí záda vždy, když něco potřebuje. Zkušená Turca má velkou slabost pro muže. Nejprve se zahledí do Martínova řidiče Eduarda, ale tu pravou lásku pozná až po boku Josého, který je však o dost mladší než ona sama. Má neustálé neshody s Kimberly.
Debie
je sestřenicí Martina a sestrou Miguela. Je ztřeštěná, ale srdce má na pravém místě. Její vztahy s muži jsou jednou velkou katastrofou. Chodila i s Tanem, ale momentálně její srdce patří Rolandovi ....

Miguel Quesada

Bratranec Martína a bratr Debie. Miguel je hajzlík do morku kostí. Je bezcitný, bezcharakterní a vše dělá pouze ve vlastní prospěch. Jediné, co na světě miluje, jsou peníze. Kvůli nim se však stále utápí v dluzích. Okrádá firmu Quesada Group a snaží se zničit Martína, kterého nenávidí a závidí mu vše, co má ...

Quique Ferreri

tak trochu natvrdlý Quique se celý život vyhýbal práci. Oficiálně je manažér Monity, se kterou už pár let chodí. Miluje peníze a hazardní hry. Když poznává Constanzu, je uhranut její krásou a dělá vše proto, aby si Coni získal.
José
je nejstarším s trojice dětí. Vždy dával pozor na sestry a staral se o ně. Zamiluje se do Vicky, ale pak pozná Turcu a zjistí, že je to jeho láska i přes věkový rozdíl, který mezi nimi je.

Rosa
dělá domácí práce v Martinově domě, Martin ji miluje a ona jeho, stejně jako děti. Vychovává sama svého vnuka Tonyho

Tony
je vnukem Rosy a bydlí s ní u Martina. Tony se spřátelí s Josém a budou dobrými kamarády. Tony bude pokukovat po Lauře.

Laura
je starší se sester. Chce se stát herečkou a nemá ráda Constanzu. Je přesvědčená, že Monita by byla pro Martina ta pravá. Líbí se jí Tony.

Mercedes
je věrnou sekretářkou v Quesada Group. Je zamilovaná do Alfreda, ale protože on je ženatý, začne hledat štěstí jinde.

Alfredo
je pravou i levou rukou Martína ve firmě a je také jeho nejlepším přítelem a něco jako druhý otec. Je ženatý, ale jeho manželství je v troskách. Je zamilovaný do Mercedes, ale nedokáže své city vyjádřit ....

Tano
přítel Martina z dob, kdy Martin závodil. Je stále zamilovaný do Debie.

Nieves
náhradní matka Monity, matka Quiqeho

Rolando
úhlavní nepřítel Martina a jeho konkurent ve F 1 který mu vždy záviděl, že je úspěšnější Martin nežli on. Je také občasným snoubencem Debie

Kimberly
kamarádka Monity, která pracuje v Quesada Group a dohodne ji tam práci.

Popis

12. října 2009 v 16:08 | Adushka96 |  Jsi můj život
Originál název - Sos mi vida
Počet dílů - 231
Rok výroby - 2006
Země výroby - Argentina
Interpret - Natalia Oreiro

Esperanza Muñóz, La Monita (Natalia Oreiro), je boxerka, která v první episodě prohraje zápas. Její zranění jsou vážná a Monita nemůže na čas zápasit. Druhým hrdinou je Martín Quesada (Facundo Arana, mladý a mocný průmyslník ve stavebnictví. Mezi oběma se začne odvíjet zajímavý příběh...Monita a Martín jsou opaky, které se přitahují. Esperanza Muñóz, La Monita (Natalia Oreiro) se musí vzdát boxerské kariéry kvůli zranění. Tento problém je trnem v oku Monitinu manažerovi a snoubenci Quiquemu. Martín Quesada (Facundo Arana) je průmyslník, jehož důvěrníkem je Alfredo (Alejandro Awada) a jeho sekretářkou je Mercedes (Claudia Fontán). Má také bratrance Miguela (Marcelo Mazzarello), který mu závidí a jeho jediným přáním je zůstat u peněz, stejné tužby má i jeho snoubenka Constanza (Carla Peterson), malicherná dívka, která myslí jen na vdavky. První setkání hlavních hrdinů se naskytne, když Kimberly (Fabiana García Lago), Monitina kamrádka z baráku, říká, že v její práci zaměstnavatel dělá chyby. V půjčeném oblečení se Monita objeví v Martínově kanceláři. Zalíbí se sobě, ale nemají možnost si promluvit. Martín spolupracuje na nadaci, kterou vede kamarádka, která pečuje o tři bratříčky, které Martín nakonec adoptuje. Se vším mu pomáhá právě Monita. Jenže na druhou stranu je Monita zavázána boxu a Quiquemu a nemůže se jich jen tak vzdát. Dlouho bude Monita tajit svému snoubenci Martínovu existenci...a před Martínem bude tajit, že je boxerkou...