Natalia Oreiro: „Jsem věrná pouze sama sobě“

23. října 2009 v 13:40 | Adushka96 |  Rozhovory
Ve svém osobním životě je sice uvolněná, ale jakmile "zacílí" na práci, je nezadržitelná.
Říká, že se moc nešetří, že je vegetariánka a že nesnáší chození do tělocvičny pokaždé, když to není pro určitý projekt. Ale její tělo si pamatuje, když jako dítě ještě chodila cvičit gymnastiku a na plavání, a také jí pomohly geny, které rozdělily jejích 88-58-98 na 170 cm výšky.
Na neskutečných jehlových podpatcích, navržených Betty Boop, je Natalia Oreiro bohyní, která je před kamerou velmi pohotová. Ta samá diva z "50.let", která se obléká pod svojí vlastní značkou, si obuje střevíčky, košili a roztrhané džíny a vyjde ze studia Claudia Divella (svého profesionálního fotografa) s vlnami na hlavě, a půjde přímo domů, aby se připravila na předávání cen Cóndor, které se koná dnes večer.
Ve svých 32 letech Natalia říká, že se v projektech stále hledá, i když se již naučila, co opravdu Nechce. Nechce strávit 24 hodin denně 30 dní v měsíci v televizním studiu. A za další: kam ji život povede - motto, kterým se řídila již jako mladá dívka a s kterým se jí nevedlo špatně. Od 8 let studovala divadlo; od 12 do 16 let hrála v reklamách ve své rodné Uruguaji; ve 14 byla vybrána na roli Paquity v Xuxe, o kterou soupeřilo dalších 10 000 dívek jako byla ona; v 17 letech se vydala do Argentiny, aby hrála v telenovelách a ve filmech. Aniž by přišla o svou hereckou část osobnosti, v roce 1998 vydala celosvětově své první CD s názvem Natalia Oreiro, a pak v říjnu roku 2007 se svou sestrou Adrianou založila vlastní značku oblečení.
"Já nejsem návrhářka. Já jsem drzá: něco se mi líbí a chci to zrealizovat, a pak mám to štěstí, že se vždy najde několik šílenců, kterým se můj nápad líbí. Ale ta, co studovala návrhářství a něco o něm ví, je Adriana, moje sestra".

Co navrhuje Las Oreiro?
Náš styl je kuželovitý obrys (rourovité sukně), který je velmi výrazný a se sazbou, což se tady nepoužívalo. Začaly jsme s tímto stylem dívky Divito (malířka/grafička 50.let), ale už jsem měla dost toho, jak to ostatní značky kopírovaly. Pro tuto sezónu jsme se se sestrou inspirovaly vzpomínkou na dětství, kdy jsme žily v Andalusii (mně bylo 6 a sestře 10 let) a jezdily jsme do Alhambry. Máme asi tisíc fotek s flamencovou tématikou. Naše kolekce mají hodně z Carmen Sevilla, Loly Flores, Sary Montiel…Volány s květinovým potiskem (růže a karafiáty), hodně krajek, hodně mantónu (velký šátek, který se používá i na flamenco, pozn.překl.) z Manily.

A jaký "look" se líbí tobě?

Mám takový retro styl, ráda kombinuji od každého trochu. Myslím, že každý by se měl oblékat tak, aby mu to bylo pohodlné. S mojí postavou hodně připomínající 50.léta - výrazný pas a velký zadek - mě oblékání stálo hodně peněz, než vznikla naše vlastní kolekce. Nikdy jsem nemohla najít oblečení, které by se mi líbilo. A když už se mi líbilo, tak mi nebylo. Naštěstí se věci mění, protože dříve bylo všechno dělané napůl tak, aby to sedělo postavám obou pohlaví, velmi nepřirozeně…a já mám ráda čokoládu, sladké, těstoviny…

Co tě přivádí na mizinu?
Čokoláda, bez pochyby. A boty. Mám jich kvanta, ani jsem je nikdy nepočítala, ale pořád nakupuju další. Taky mám samozřejmě hodně oblečení a příčesků a kabelek, které si koupím, když jsem někde na cestách v zahraničí, a vždycky se ujišťuju, že to je pro nějakou osobu. Mám spoustu oblečení a mrzí mě, že to všechno nestíhám nosit, tak ho vždycky někomu daruji. Pokud jsem ho loni v zimě nenosila, čau, prostě ho někomu dám - není dobré mít doma věci, které nepoužíváte, energie se musí předávat dál.

Ale ty ses měnila…
Vždycky jsem si hodně pohrávala se svým vzhledem, jak kvůli postavám, které jsem hrála, tak i po pěvecké stránce. Ve svých videoklipech jsem měnila střih vlasů, barvu, oblečení. Hodně jsem se inspirovala některými komiksy. V soukromém životě jsem velice uvolněná. Vyjdu ven na ulici a lidé se neotočí, aby si mě prohlíželi, vždy se snažím projít bez povšimnutí. Kamarádky mi říkají, že jsem jak hippie, protože nosím tenké sukně a košile, vlasy volně a nenamalovaná. Ale tohle je taková moje méně známá tvář, to když jsem doma a nepracuji.

Také pod profilem soukromého života…
Pokud dovolíš, aby se tvůj soukromý život probíral na veřejnosti, skončíš tak, že budeš dělat, co chtějí ostatní. Ve skutečnosti, a hlavně tedy v mém soukromém životě, jsem byla věrná pouze sama sobě. Nikdy mě moc nezajímaly předsudky lidí ve vztahu ke mně. Ale mimoto jsem se dostala do takové fáze, že už mám fobii z toho, když jdu na nějaké místo, o kterém vím, že by tam mohl být tisk. Nechci, aby mi ublížili.

Herečka, zpěvačka, podnikatelka…ona je zaregistrovanou značkou, která jezdí po světě a zařizuje si sama své kontrakty (nemá svého zástupce), a není nic, co by se jí nedařilo. A všechno to začalo tím, že si hrála s převleky v domě u své babičky Beby - jediná, která je ještě naživu: "Chodila jsem do babiččina domu, zalezla jsem si do pokojíčku, sebrala jsem jí oblečení a hrála jsem si celé odpoledne. Různě jsem se maskovala a převlíkala. A nakonec je to přesně to, co dělám nyní".

Tipy pro krásu:
Jak o sebe dbá?
Tělo - do tělocvičny chodím jen když je to kvůli nějakému pracovnímu projektu. Jsem lakto-vegetariánka, nejím sůl ani tuky. Jediný můj hřích je sladké a těstoviny. Nedělám si žádné masáže.
Vlasy - starám se o ně pomocí velmi kvalitních produktů, protože byly doby, kdy jsem si je barvila všemi možnými barvami. Mám dobrého kadeřníka, Sergia Lamensu, a v posledních letech si užívám dlouhé vlasy, protože po 38. roce vlasy stárnou.
Kůže - nikdy jsem se neopalovala, líčím se málo a používám produkty La Mer na bázi mořských řas.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se ti líbí tento blog?

Moc hezký!
Ujde!
Nelíbí se mi!

Komentáře

1 aduse aduse | 27. listopadu 2009 v 12:39 | Reagovat

ahj nvíte někdo jestli má NAtalia děti?díky

2 Adushak96 Adushak96 | Web | 2. prosince 2009 v 17:03 | Reagovat

[1]: ahoj, ne nemá..

3 aduse aduse | 2. prosince 2009 v 17:40 | Reagovat

škoda myslim že by byly fakt pěký:D

4 Adushka96 Adushka96 | 9. prosince 2009 v 12:28 | Reagovat

[3]: jj to je škoda, tak určitě by byli pěkní ;) když Natalia je tak krásná :)

5 aduse aduse | 10. prosince 2009 v 18:49 | Reagovat

přesně!!!

6 Adushka96 Adushka96 | Web | 16. prosince 2009 v 13:34 | Reagovat

[5]: jj :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama